|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Кількість режимів приготування: 4
Програми: нижній нагрів , верхній + нижній нагрів , верхній + нижній + конвекція , верхнє нагрівання
Габарити (ВхШхГ): 580х415х380 мм см
Вага: 11.3 кг кг
| Країна виробник товару | Китай |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 11 кг |
| Вага в упаковці | 11,3 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 580х415х380 мм см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 38 х 60 х 52 см |
| Колір | Чорний |
| Тип | Настільна духовка |
| Об'єм, л | 42 |
| Діапазон температури | 70 - 250 °С |
| Потужність, Вт | 1700 |
| Потужність гриля | - |
| Максимальна температура камери, °С | 250 °С |
| Кількість режимів приготування | 4 |
| Програми | , Верхній нагрів, Нижній нагрів, Верхній + Нижній нагрів, Верхній + Нижній нагрів + Конвектор |
| Таймер | 90 хв |
| Функції приготування | Гриль, Конвекція |
| Тип керування | Механічне |
| Особливості | Звуковий сигнал, Таймер |
| Внутрішнє покриття | Нержавіюча сталь |
| Напруга | 220 В |
| Додаткові характеристики | - |
| Матеріал корпусу | Емальована сталь |
| Комплектація | Піч електрична Деко Решітка Ручка для деко Інструкція Гарантійний талон |


